reklamreklam

Rambo: Son Kan

Rambo: Last Blood

Reklamı Geç
1080p
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Rambo: Son Kan
20.600 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 6.2
Eski bir asker olan John Rambo'yu Arizona'daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışıyordur. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 3 Yorum
 • kutlu kutbayMisafir

  Basiit bir film olmuş. Eee tabii VHS videolarda rambo filmlerine alışkın olunca bu çok çok basit bir film olmuş. Hem konu hem oyunculuk hemde senaryo olarak. Zoraki yapılmış bir film gibi. 4 puan anca alır.
  0  3
 • muratMisafir

  mükemmel olmuş… izlemeye değer.
  3  1
 • erdinçMisafir

  son yarım saati çok vahşice olmuş.
  0  0
Film Robotu
Son Yorumlar
Nhess, 24 saat önce
Ayyy o kadar kötü bitdi bari kızı da öldürseydiz
leman, 1 gün önce
son yıllarda izlediğim en iyi filmlerden biriydi. kıytırık eşcinsel çağrışımda bulunan netflix filmlerinin eline verir cinste..
Levent, 3 gün önce
Güzeldi
OSMAN, 3 gün önce
GÜZEL
Reklamı Kapat